Відгуки нашої роботи є важливими для нас, і ми завжди раді, коли наші клієнти залишаються задоволені. Наша веб-студія пропонує широкий спектр послуг з розробки та підтримки сайтів, і ми робимо все можливе, щоб забезпечити наших клієнтів якісними та ефективними рішеннями.

Читайте відгуки про нашу роботу, щоб дізнатися, як ми допомогли іншим компаніям підвищити їх онлайн-присутність. Наші клієнти розповідають про свої позитивні враження від співпраці з нами, про нашу ефективність та професіоналізм у кожному аспекті нашої роботи.

Ми прагнемо надавати якісні та доступні послуги з розробки сайтів, щоб допомогти нашим клієнтам залучати нових користувачів та збільшувати продажі. Якщо ви шукаєте надійного партнера для створення свого веб-проекту, зверніться до нашої команди фахівців. Ми готові допомогти вам досягти ваших бізнес-цілей та досягти успіху в онлайн-світі.

Для того щоб додати Ваш відгук будь ласка заповніть форму. Зверніть увагу, що всі відгуки проходять модерацію.

Ваша оцінка: 12345

Фото (в форматі JPG та розмір до 200кб):

Ми співпрацюємо з Дмитром з 2018 р. Він розробляв сайт цукерня.com.ua за нашим ТЗ і дизайном. Дмитро – дуже професійний розробник, з ним легко спілкуватися, він завжди пропонував варіанти рішення і міг пояснити, як буде краще зробити. Після запуску сайту неодноразово зверталися до Дмитра щодо нових завдань: додавання нових макетів сторінок, пошук і установка плагинів, переробка існуючого функціонала під нові бізнес-завдання. Дмитро працює дуже швидко і якісно. З ним також дуже приємно спілкуватися. Рекомендуємо!

Віталій

Як власник транспортного бізнесу, я шукав хорошу веб-студію для розробки сайту мого підприємства. Я дуже задоволений, що знайшов JustPro. Вони виявилися професійними та відповідальними партнерами. Результат їхньої роботи перевершив мої очікування, і я рекомендую їх всім, хто шукає надійного та якісного розробника сайтів

Юрій Юрчик

Ми звернулися до JustPro для розробки нашого сайту, та отримали дуже якісну та професійну роботу. Команда JustPro була дуже турботлива та прислухалася до наших потреб. Ми рекомендуємо їх як найкращих веб-розробників.

JustPro розробила для нашої громадської організації хороший сайт. Він не тільки візуально привабливий, але й має дуже зручний та інтуїтивно зрозумілий дизайн. Що дуже важливо, ми отримали багато позитивних відгуків від наших клієнтів. Ми вдячні JustPro за їхню роботу та рекомендуємо їх усім.

Ігор

JustPro розробила наш сайт швидко та професійно. Вони допомогли нам виразити нашу компанію через наш веб-сайт, та підтримували нас на кожному етапі процесу. Ми вдячні їм за їхню працю та рекомендуємо їх як надійних та досвідчених розробників.

Оксана

JustPro була дуже допоміжною та привітною під час розробки нашого веб-сайту. Вони були готові допомогти на кожному етапі розробки та відповіли на всі наші запитання. Ми раді