Договір публічної оферти

Веб-студія «JustPro» розташована на доменному імені justpro.com.ua, іменована надалі «Продавець», публікує Публічну оферту з продажу Послуги дистанційним способом.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») – публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу послуги дистанційним способом (далі – «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.

1.2. Замовлення Послуги на сайті Веб-студії – позиції, вказані Покупцем з асортименту Послуг, запропонованого до продажу, при оформленні заявки на придбання Послуги на сайті Веб-студії або через Оператора.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Замовлення Покупцем Послуги, розміщеної на сайті Веб-студії, означає, що Покупець погоджується з усіма умовами цієї Оферти.

2.2. Адміністрація сайту Веб-студії має право вносити зміни до Оферти без повідомлення Покупця.

2.3. Термін дії Оферти не обмежений, якщо інше не вказано на веб-сайті Веб-студії.

2.4. Продавець надає Покупцеві повну та достовірну інформацію про Послугу, включаючи інформацію про основні споживчі властивості Послуги.

3. ЦІНА ПОСЛУГИ

3.1. Ціна на кожну позицію Послуги вказана на веб-сайті Веб-студії. Якщо Покупець бажає купити Послугу найменування/ціни якої не вказано на сайті, він може написати електронний лист з уточненням щодо цієї Послуги.

3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.

3.3. У разі зміни ціни на замовлену Послугу Продавець зобов’язується протягом 5 днів інформувати Покупця про зміну ціни Товару.

3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Послуги, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.5. Зміна Продавцем ціни на сплачений Покупцем Послугу не допускається.

3.6. Зобов’язання Покупця з оплати Послуги вважаються виконаними з моменту надходження Продавцем коштів.

3.7. Розрахунки між Продавцем та Покупцем за Послугу здійснюються засобами, зазначеними на сайті Веб-студії.

4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Замовлення Послуги здійснюється Покупцем через Оператора за телефоном, вказаним на сайті, через електронну форму зворотного зв’язку на сайті або на сторінці оформлення замовлення, вказаною на сайті.

4.2. Продавець оголошує строк та порядок надання Послуги.

4.3. Якщо Продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за обрану Покупцем Послугу.

4.4. Прийняття Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних до реєстраційної форми на сайті Веб-студії або при оформленні Замовлення через Оператора. Після затвердження Замовлення Продавець передає сформований номер рахунку для оплати Покупцю.

4.5. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.

4.6. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем та Покупцем вважається укладеним з моменту отримання Продавцем повідомлення про намір Покупця придбати Послугу.

5. ОПЛАТА ТА НАДАННЯ ПОСЛУГИ

5.1. Оплата Послуги провадиться на сайті Веб-студії у формі «Оформлення замовлення».

5.2. Покупець тим, що здійснює оплату Послуги підтверджує, що замовлення на Послугу оформлено за його вимогами та бажаннями, термін надання/передачі Послуги обумовлений та уставлений.

5.3. Після отримання Покупцем посилання для оплати, Покупець повинен внести дані Замовлення у форму «Оформлення Замовлення» та здійснити оплату.

5.4. Оплата провадиться на сайті платіжної системи. Ця оферта не регулює відносини Покупця та платіжної системи.

5.5. Оплата вважається проведеною, коли гроші надійшли на рахунок платіжної системи.

5.6. Інформацію про надходження коштів Покупець може отримати на запит до платіжної системи або на запит у Веб-студії.

5.7. Продавець починає розпочинати надання Послуги з моменту надходження коштів на рахунок платіжної системи.

5.8. Послуга вважається наданою якщо були дотримані всі умови та вимоги, вказані при оформленні замовлення.

Уважно ознайомтеся з текстом публічної оферти, і якщо Ви не погоджуєтесь з будь-яким пунктом оферти, Ви маєте право відмовитися від купівлі Послуг, що надаються Продавцем, та не вчиняти дій, зазначених у п. 2.1. справжньої Оферти.